FAQ

מה זה Robo Advisor ?


לאחר הצלחתו האדירה של המודל בארה"ב, אנו מביאים לכם את המהפכה הדיגיטלית גם לעולם ההשקעות בישראל. לראשונה תוכלו לקבל שירותי ייעוץ השקעות באופן מקוון לחלוטין, וללא צורך בפגישה פנים אל פנים עם בעל הרישיון. בהליך הצטרפות קצר ופשוט אותו ניתן לבצע מכל סוג מכשיר ובכל רגע נתון. את המלצות ההשקעה תוכל לקבל במייל / SMS, לערוך אותן ולשלוח לביצוע בחשבון ההשקעות האישי שלכם. או לחילופין לקבל ייעוץ חד פעמי לבנייה של אסטרטגיה אוטומטית.
מהו גובה התיק המינימלי והמקסימלי


אנחנו מספקים את השירות עבור תיקים בעלי שווי תיק מינימלי של $3000 בלבד. ניתן לקבל את השירות עבור כל סכום השקעה העולה על הסכום הנ"ל.
כיצד נקבעת רמת הסיכון המתאימה לתיק


אחרי שנלמד קצת עלייך מתשובותיך לשאלון האיפיון שלנו, כמו: באיזה שלב אתה נמצא בחייך הפיננסים ? מהי מטרת ההשקעה שלך ? מהי רמת הידע שלך בתחום וכו'. נוכל להמליץ לך על פרופיל הסיכון המתאים לך בהתאם לתוכנית אותה תבחר. כמו כן נוכל גם להתחשב בתיק הפנסיוני שלך לקביעת פרופיל השקעה מתאים ככל האפשר
איך אני עוקב/ת אחר השינויים בתיק


הכספים והפוזיציות נמצאים בחשבון ההשקעות האישי שלך. תוכל להתחבר אליו מכל מקום, בכל שלב ולהתעדכן במצב החשבון ואף לבצע פעולות כגון הפקדה ומשיכה. סגירה ופתיחת פוזיציות חדשות וכו'.
מי מפקח על החשבון שלי


פיורד השקעות נמצאת בפיקוח הרשות לניירות ערך בישראל. כמו כן, אנו ממליצים על ניהול הכספים בחשבון השקעות בענקית הברוקראז' האמריקאית Interactive Brokers אשר הינם ברוקר דילר רשום ומפוקח ע"י הרשות לניירות ערך האמריקאית FINRA וה- SEC, בנוסף ל-CFTC ו-NFA ובעוד גופי פיקוח עצמאיים ברחבי העולם. הכספים והפוזיציות בחשבון מבוטחים ע"י ארגון ה- SIPC ,וכל חשבון מבטוח עד שווי של $500,000.
מה היתרונות בייעוץ השקעות דיגיטלי


ראשית אנו חוסכים לך זמן רב, אין צורך להגיע אלינו פיזית והתהליך כולו מבוצע אונליין. ניתן לקבל ייעוץ מלא על תיקים קטנים, החל מ-$3000. כמו כן אנו חוסכים לך בעמלות הניהול היקרות בבנקים ובבתי ההשקעות,עמלות קנייה מכירה גבוהות, ועמלות ניהול נוספות אשר נגבות בקרנות הנאמנות ומוצרי מדף אחרים. גם בסכומי כסף נמוכים יחסית תוכל ליהנות ממדיניות השקעה התפורה בדיוק למידותייך מבלי לצאת מהבית!
כיצד מתבצע תהליך קבלת החלטות ההשקעה


אנו בפיורד השקעות, נעזרים במיטב המוחות בשוק ההון המקומי בעלי ניסיון רב ומוכח. בשילוב אלגוריתם ייחודי אשר סורק את המלצות האנליסטים מתוך 11 גופי המחקר המובילים בעולם. וכל זה תוך שניות ספורות. לאחר ניתוח המאפיינים האישיים שלך, ותוך התחשבות במצב השווקים. אנו נרכיב עבורך תיק השקעות מומלץ / המלצות השקעה הכוללות מגוון נכסים אשר יבחרו על ידינו בקפידה. את הרכב התיק תוכל לקבל למייל האישי שלך ולטלפון , ו/או ישירות לטלפון הנייד. לקרוא מידע לגבי ההמצלצות, לקרוא סקירות שוק, לבסוף תוכל לשלוח לביצוע בתיק ההשקעות האישי שלך ב- Interactive Brokers או לחלופין לרכוש בחשבון הבנק שלך.
מאילו נכסים מורכב התיק


אנו מתרכזים בעיקר בהשקעות בתעודות סל / ETF על מנת לאפשר פיזור רחב למגוון ניירות ערך בתיקים קטנים וגדולים כאחד. כמו כן תעודות סל לרוב הינן זולות בהרבה מקרנות נאמנות, וכל מוצר השקעה דומה. ומאפשרות חיסכון משמעותי בעלויות השקעה אשר משפיע על תשואת התיק. איננו ממליצים על קרנות נאמות.
כמה זה עולה לי


את התמהיל הראשוני תוכל לקבל מאיתנו בחינם! במידה ותרצה לקבל את הרכב התיק המלא תוכל להשלים את תהליך הרישום במילוי פרטים אישיים וחתימה על הסכם ייעוץ השקעות. השירות הינו בעלות של 0.5% שנתי בלבד.
אז איפה מתחילים


פשוט מאוד, לחצו על כפתור הרשמה לשירות, מלאו את השאלון וחתמו על הסכם ייעוץ השקעות. תמהיל ההשקעות יגיע אליכם ישירות לנייד ולאימייל לאחר עיבוד הנתונים.
ביטול השירות


ניתן לבטל את השירות בכל עת בהודעה לכתובת המייל - info@fjord.co.il.